SOSYAL

Stil Ted İnşaat

Kurumsal

aşağı kaydır
Biz kimiz?

15 yıllık bir geçmişe sahip olan Stil Ted İnşaat müteahhitlik sektöründe faaliyet göstermektedir. Çanakkale ve ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız kısa zaman içerisinde çok farklı projelere imza atmıştır.

10
Bitmiş Proje
1200
Mutlu Müşteri
15
Yıl Deneyim
5000
Çalışma Saati
Nasıl Başarıyoruz? Kaliteli ve Çağdaş Yaşamın Mimarı

Dizayn

Mimari

İnşaat

Bir Proje Başlatalım!
Hemen İletişime Geçin

İletişim
Kaliteli ve Çağdaş Yaşamın Mimarı Ürettiği yapılarda uyguladığı yenilikçi tasarımları, ileri teknolojisi ve yüksek üretim hızı ile geleceğin yapılarını bugünden beğeninize sunuyor.

MİSYONUMUZ

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projelerde kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek en mükemmel sonuca oluşturmak.
Bir projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğunun bünyesiyle, tecrübelerini işe adamış personelinin yaşam kalitesine değer ve yeniliği üretimin tüm adımlarımna yansıtarak doğaya zarar vermeden şekillendirip, insanlığa hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Sorunsuz hizmet sunmak Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda Çanakkale'de verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.